پشت پرده هايي از خواننده كهنسال زن ايراني | بلاگ

پشت پرده هايي از خواننده كهنسال زن ايراني

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


برنده آکادمی موسیقی گوگوش 2011

فائقه آتشين يا همان گوگوش خواننده كهنسال زن ايراني اين روزها يكي از مهمترين برنامه هاي سال هاي كهنسالي اش حضور در كلينيك هاي زيبايي شده تا پوست چروكيده خود را زير انواع و اقسام عمل هاي زيبايي پنهان كند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ فائقه آتشين بر اساس اسناد موجود در ثبت احوال ايران كه محل بحث و بررسي بيشتري دارد و در اين گزارش به آن خواهيم پرداخت در هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ به دنيا آمد و هنگامي كه دو سال داشت مادر خود را از دست داد تا دايه ارمني او نام گوگوش را برايش انتخاب كند.


خوانندگي در فيلم ها و كاباره هاي تهران
گوگوش از همان زمان كودكي خوانندگي و بازيگري را همراه با پدرش آغاز كرد و وارد عرصه به اصطلاح كاباره اي دوران شاهنشاهي شد.

گرد آوری و تنظیم توسط:مجله تفریحی و سرگرمیmanoto90


فعاليت در كاباره ها و آشنايي با محمود قرباني
رقاصه گردي هاي گوگوش در كاباره هاي تهران و حضور در فيلم هاي نازل و مبتذل از گوگوش چهره اي در همين تيپ درست كرده بود تا اين كه با محمود قرباني كاباره دار تهراني آشنا شد و با او ازدواج كرد.حاصل ازدواج اول گوگوش به دنيا آمدن يك پسر به نام كامبيز بود كه در بيست و سوم آذر ماه سال ۱۳۴۷ به دنيا آمد.سال هاي زندگي خواننده كاباره اي با قرباني زمان زيادي دوام نياورد و گوگوش در سال ۱۳۵۴ و پس از آشنايي و همكاري با بهروز وثوقي از قرباني طلاق گرفت و با بهروز وثوقي زندگي مي كرد.


بهروز وثوقي هم گوگوش را نخواست
زندگي با زني كه بيشتر ساعات عمرش در كاباره ها و فيلم هاي نازل مي گذراند عرصه زندگي با گوگوش را بر بهروز وثوقي هم تنگ كرد تا مدت زمان زندگي اين دو به عدد يك سال برسد و در سال ۵۵ بهروز وثوقي گوگوش را در كاباره هاي تهران به حال خود واگذارد.البته زندگي با برخي خوانندگان لس آنجلسي در طول مدت كوتاه ۵۵ تا ۵۷ دائما بر سر زبان ها بود.

ازدواجي كه اطلاعاتش در هيچ سايتي نيست اما در شناسنامه گوگوش ثبت شده است
مطابق وبگردي هاي خبرنگار باشگاه خبرنگاران در سايت هاي متعدد از جمله صفحه ويكي پديا ، گوگوش بعد از طلاق و متاركه با بهروز وثوقي با مسعود كيميايي ازدواج كرده اما اسناد موجود در اين خبر نشان مي دهد فائقه آتشين در تاريخ نهم مهر ماه سال ۱۳۵۹ با فردي به نام همايون مصداقي ازدواج كرده است ، ازدواجي كه در هيچ سايتي اطلاعاتي از آن نيست و حرفي از آن به ميان نمي آيد.

سريال طلاق ها و ازدواج هاي مجدد گوگوش همچنان ادامه دار است
زندگي مشترك گويي براي خواننده سابق كاباره اي سلطنتي معنا ندارد.گوگوش از همايون مصداقي هم جدا مي شود و اين بار با يك كارگردان ايراني زندگي مشترك خود را آغاز مي كند.مسعود كيميايي آخرين صيد در تور اين خواننده بد سابقه نبود.


فرار گوگوش به لس آنجلس
خواننده مبتذل راهي آمريكا مي شود.ابهامات فراوان زندگي خصوصي گوگوش در ايران و حرف و حديث هاي اطراف او فضايي دور از انتظار براي او رقم زده بود تا ورودش به آمريكا با عقده گشايي هاي سياسي و اجتماعي همراه باشد.

گرد آوری و تنظیم توسط:مجله تفریحی و سرگرمیmanoto90

گوگوش اينبار در دامن گروه هاي اپوزيسيون
فرار گوگوش به آمريكا و فضاي لس آنجلسي او را وارد فعاليت هاي جديد كرد تا ورودش به آمريكا سر آغازي باشد براي عقده گشايي هاي سياسي گوگوش.(باشگاه خبرنگاران اطلاعات موثقي از زندگي پشت پرده سياسي و خصوصي گوگوش در آمريكا دارد كه در اين خبر مجال پرداختن به انها نيست و در وقت مقتضي اسناد و مدارك آن را هم منتشر خواهد كرد)


سن واقعي خواننده كهنسال محل شك و شبهه هاي بسيار
يكي از پر ابهام ترين نقاط زندگي گوگوش زمان تولد اوست.بر اساس سند موجود در خبر، شناسنامه كوچك شده فائقه آتشين حكايت از آن دارد كه گوگوش متولد هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ در تهران است.اطلاعات ثبت شده در شناسنامه فعلي گوگوش نشان مي دهد كامبيز پسر گوگوش و محمود قرباني كاباره دار معروف تهران در سال ۱۳۴۷ به دنيا آمده است ، با اين حساب حد اقل گوگوش هنگامي كه ۱۷ سال بيشتر نداشته ازدواج كرده و باردار شده است كه بر اساس سند در اختيار باشگاه خبرنگاران اطلاعات موجود در شناسنامه گوگوش جعلي است.
در سند موجود نزد باشگاه خبرنگاران كه منتشر خواهد شد تاريخ تولد فائقه آتشين سال ۱۳۲۳ درج شده و اين به اين معني است كه گوگوش در حال حاضر ۶۸ سال دارد نه ۶۲ سال.
البته شايعات ديگري هم در خصوص تاريخ تولد او در سال ۱۳۱۹ مطرح است كه با توجه به سند باشگاه خبرنگاران همان سال تولد ۱۳۲۳ صحيح است.


يكي از نزديكان گوگوش : سن بالا و توهم خود زشت پنداري بلاي جان گوگوش شده است
سن بالاي گوگوش و ظهور چين و چروك روي پوست صورت اين زن كهنسال او را مجبور به انجام عمل هاي متعدد زيبايي روي صورتش كرد تا حدي كه يكي از نزديكان گوگوش پس از آخرين عمل جراحي او گفته است : "توهم خود زشت پنداري كه با بالا رفتن سن گوگوش به او غلبه كرده و انجام عمل هاي متعدد زيبايي كه به خاطر كهولت سن او مي باشد سرانجام بلاي جانش خواهد شد".


پيرزن صاحب ركورد در عمل هاي جراحي زيبايي همچنان قرباني مي گيرد
ورود به آمريكا براي ادامه فعاليت هاي خانم آتشين حاشيه هاي بسياري را براي نزديكان او به همراه داشت.ابتدا او زندگي خانوادگي (مهرداد_آ) آهنگ ساز و خواننده لس آنجلسي را به هم ريخت و بعد شايعات ازدواج او با فردي به نام بابك سعيدي مطرح شد تا دست آخر و بعد از برنامه تلوزیونی آکادمی موسیقی گوگوش اينبار نام هومن خلعتبري مطرح شود.
پيرزن خواننده در خصوص ازدواج چند باره اش مي گويد : من طالب مردی هستم که چشم به ثروتم نداشته باشد و من را به خاطر ثروت دوست نداشته باشد.


كليه اطلاعات مطرح شده كه دنباله بسيار جالبي خواهد داشت توسط يكي از نزديكترين افراد به اين خواننده ارائه شده است كه نام وي محفوظ خواهد بود تا اينكه خود اجازه انتشار نامش را بدهد.

گرد آوری و تنظیم توسط:مجله تفریحی و سرگرمیmanoto90

ارسال شده در تاریخ : سه شنبه 02 خرداد 1391 - 12:12 توسط : mohammad
پشت پرده هايي از خواننده كهنسال زن ايراني
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 313 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53: