برخورد ضربتی با آلودگي صوتي خودروها +تصاویر | بلاگ

برخورد ضربتی با آلودگي صوتي خودروها +تصاویر

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


طرح ضربتي برخورد با آلودگي صوتي خودروها در تهران آغاز شد.

به گزارش ايسنا، ماموران پليس پايتخت از عصر سه‌شنبه در ادامه اجراي طرح امنيت محله محور، طرح ضربتي برخورد با خودروهايي كه آلودگي صوتي ايجاد مي‌كنند را در تهران به مرحله اجرا گذاشتند.

اين طرح در پي درخواست‌هاي شهروندان به مرحله اجرا گذاشته شده است و ماموران پليس با خودروهايي كه نسبت به توليد صداي ناهنجار و غيرمتعارف با بوق‌هاي شيپوري، لوله اگزوز، بلندگوهاي خود و بلند كردن صداي ضبط خود ايجاد مزاحمت براي شهروندان اقدام مي‌كردند برخورد كردند.

گزارش ايسنا از معابر پايتخت حاكي است اجراي اين طرح به طور گسترده در خيابان‌هايي همچون ستارخان، پاسداران، افريقا و بخشهايي از مناطق جنوبي تهران به مرحله اجرا گذاشته شده است.

در يكي از موارد برخورد پليس، خودرو پرايدي كه به ادعاي مالك آن حدود 7 ميليون تومان ارزش داشت، تجهيزات صوتي با ارزش بيش از 8 ميليون تومان بر روي آن بسته شده بود.

ماموران پليس تهران ضمن جريمه 40 هزار توماني اين دسته از متخلفان، نسبت به توقيف خودرو آنها از يك هفته تا يك ماه با توجه به نوع مزاحمت ايجاد شده اقدام كردند.

به گزارش ايسنا، در اين طرح علاوه بر ماموران انتظامي، ماموران پليس راهور تهران نيز مشاركت دارند و با خودروهاي متخلف برخورد مي‌كنند.

پليس تهران بزرگ ضمن درخواست از شهروندان مبني بر اعلام معابري كه اين دسته از خودروها در آنها نسبت به ايجاد مزاحمت در آنها اقدام مي‌كنند اعلام كرده است كه در روزهاي آتي اجراي اين طرح در ساير معابر شناسايي شده كه معمولا اين دسته از مزاحمين در آنها تردد دارند به طور جدي اجرا مي‌شود.

به گزارش ايسنا، سردار حسين ساجدي‌نيا، فرمانده انتظامي تهران بزرگ چندي پيش اعلام كرده بود كه پليس پايتخت با رانندگاني كه براي مردم ايجاد مزاحمت و آلودگي صوتي مي‌كنند بزودي به طور گسترده برخورد خواهد كرد.

سردار احمد روزبهاني، رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا نيز پيشتر گفته بود كه پليس امنيت اخلاقي بنا دارد كه در طرح گشت‌هاي امنيت اخلاقي چندين ماموريت اعم از برخورد با اراذل و اوباش، برخورد با مزاحمان نواميس، برخورد با ايجادكنندگان آلودگي صوتي، برخورد با بدحجابي و بدپوششي و همچنين برخورد با حمل حيوانات مينياتوري مانند سگ و غيره را داشته باشد كه علاوه بر اين پليس با كليه جرايم آشكار ديگري نيز كه وجود دارد، برخورد خواهد كرد.
گرد آوری و تنظیم توسط:مجله تفریحی و سرگرمیmanoto90

ارسال شده در تاریخ : چهارشنبه 03 خرداد 1391 - 4:10 توسط : mohammad
برخورد ضربتی با آلودگي صوتي خودروها +تصاویر
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 325 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53: