اگر سرعت ویندوزتان پایین آمده است بخوانید

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


اگر فکر می کنید که برای حل مشکل کندی سرعت کامپیوترتان باید هزینه های زیادی را متحمل شوید یا اینکه ویندوز آن را عوض کنید سخت در اشتباهید ما به شما خواهیم گفت که با چند راهکار ساده می توانید این مشکل را حل کنید.

برنامه های بدون کاربرد را حذف کنید


بعد از این که تمام برنامه های حجیم را توسط task manager بستید زمان آن می رسد که یک بررسی کلی روی نرم افزارهای نصب شده در سیستم داشته باشید و آن هایی را که هیچ کاربردی ندارند و از ابتدا و یا به هردلیلی پیشتر روی سیستم نصب شده اند Uninstal کنید.
برای این کار سری به کنترل پانل بزنید و از بخش programs and features برنامه های غیرکاربردی را حذف کنید.


روی کمک یک آنتی ویروس خوب حساب کنید


بهتر است به سراغ یک آنتی ویروس خوب بروید و به آن اجازه دهید تا کل فایل های روی ویندوز را بررسی کند زیرا ممکن است وجود یک نوع ویروس یا بدافزار روی سیستم تنها دلیل کند شدن اجرای برنامه های کاربردی باشد.


ابزار نظارتی قابلیت اطمینان در ویندوز را فراموش نکنید


(Reliability Monitor) استفاده از این ابزار یکی از بهترین راهکارها برای شناسایی مشکلات سیستم است؛ زیرا این برنامه تاریخچه کاملی از دفعات هنگ سیستم، مشکلات نرم افزاری و حتی به روز رسانی ویندوز را به نمایش می گذارد. با رجوع به این برنامه و ردگیری تاریخچه مشکلات سیستم می توانید تشخیص دهید که چه مشکلی روی سرعت و کارایی سیستم شما اثر منفی گذاشته است.
برای مشاهده این برنامه در کادر جست وجو عبارت reliability را تایپ کنید تا بعد از اجرای برنامه با کلیک روی گزینه view reliability history به تاریخچه مشکلات ویندوز خود دسترسی پیدا کنید.
گرد آوری و تنظیم توسط:مجله تفریحی و سرگرمیmanoto90

ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 04 خرداد 1391 - 3:13 توسط : mohammad
اگر سرعت ویندوزتان پایین آمده است بخوانید
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 208 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53:

close
تبلیغات در اینترنت