کتاب راهنمای جامع گوگل پلاس (+ Google) ؛ لینک دانلود کتاب

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


به گزارش سرویس علمی فناوری جام نیوز (24 may)، امروز با کتابی کاربردی در خدمت شما هستیم، نام این کتاب راهنمای گوگل پلاس است . زیاد در مورد این سرویس توضیح نمیدم و بهتون پیشنهاد می‌کنم که حتما توی این سرویس عضو بشید.

این کتاب 40 دارای صفحه می‌باشد که ترجمه آن توسط آقای محمدرضا رشیدی و طراحی جلد توسط خانم ویدا غلامی صورت گرفته است که نهایت تشکر و قدردانی را از این دوستان داریم .

این کتاب راهنمای جامع کار با گوگل+ است.
شاید شما هم اینک که در حال مطالعه این کتاب هستید،در MySpace،Facebook و… عضو باشید و یا حتی به تازگی وارد دنیای شبکه های اجتماعی شده باشید.به هر حال،مطمئنا از خود سوال می کنید که “چرا باید در Google + عضو بشوم؟”

پاسخ،ساده است.گوگل!حتی اگر از قبل عضو شبکه های اجتماعی دیگری هستید،باید هر چه زود تر به عضویت گوگل + در آیید چون این شبکه اجتماعی، به سرعت در حال گسترش است و در مدتی کم به یکی از محبوب ترین این شبکه ها تبدیل خواهد شد.همچنین همه ما می دانیم که زندگی اینترنتی،بدون استفاده از گوگل تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

در دسامبر 2011، به طور متوسط روزانه 625 هزار نفر به عضویت گوگل + در می آمدند و گوگل پیش بینی می کند تا پایان سال 2012 ،400 میلیون نفر عضو این شبکه اجتماعی باشند.گوگل سعی می کند تا خدمات خود را به صورت مفید و جذاب ارائه کند که پروژه گوگل + در راس این امور قرار دارد.

شاید شایعاتی را مبنی بر ناموفق بودن پروژه گوگل + شنیده باشید،اما گوگل این شایعات را به شدت تکذیب کرد.نائب رئیس شرکت گوگل در مصاحبه با مجله نیویورک تایمز گفت:”نه تنها گوگل +ناموفق نیست، بلکه تا این لحظه هیچ چیزی را ندیده بودیم که به این سرعت رشد کند!”

به نوشته گویا آی تی، قضیه از این قرار است : ملحق شدن به گوگل + به معنای استفاده از تمامی خدماتی خواهد بود که گوگل در آینده ای نه چندان دور ارائه خواهد داد.

از نتایج جستجو ی شخصی گرفته تا آپلود سریع تصاویر، شما به زودی ارزش گوگل + را جدای از کار اصلی آن که به اشتراک گذاری و کشف اطلاعات است،درک خواهید کرد

لینک دانلودکتاب راهنمای جامع گوگل پلاس (+ Google)

گرد آوری و تنظیم توسط:مجله تفریحی و سرگرمیmanoto90

ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 04 خرداد 1391 - 3:24 توسط : mohammad
کتاب راهنمای جامع گوگل پلاس (+ Google) ؛ لینک دانلود کتاب
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 191 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53:

close
تبلیغات در اینترنت