رابطه علاقه زوجين با فرم خوابيدن آنها در کنار يکديگر

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


عوامل متعددي در روابط بين افراد تأثير دارد. از جمله در رابطه زن و مرد (چه ازدواج و ...) يک سري مسائلي بي اهميّت شمرده مي شود، در حالي که همين مسائل، جزئي از زبان عشق است. يکي از آنها طرز خوابيدن دو نفر است که کاملاً حد و اندازه علاقه دو نفر را به هم نمايان مي کند.

در واقع اينکه دو نفر يکديگر را در آغوش بگيرند و يا به آرامي در کنار هم بخوابند، خود باعث ترميم و بهبود روابط بين آنها مي شود. در مقابل عواملي چون، خرو پف و دندان ساييدن در خواب، موجب سلب آرامش نفر مقابل و مشکلات بعدي مي شود و در آخر بدون اينکه عمداً اين کار را بکنيد، طرف شما فکر مي کند که از قصد اينکار را مي کنيد تا وي را آزار دهيد، در حالي که شما واقعاً خواب هستيد!

در اينجا به حالاتي از نحوه خوابيدن دو نفر کنار هم اشاره مي کنيم، امّا قبل از خواندن اين مقوله، يادآور مي شويم که اگر شما دقيقاً با اين روشها نمي خوابيد دليل بر وجود مشکل در روابطتتان نيست، به ياد داشته باشيد هيچ چيز مطلق خوب يا بد نيست و نحوه ي خوابيدن يک چيز شخصي و از روي عادت است.

در آغوش هم خوابيدن: خوابيدن در حالي که نفر مقابل شما را از پشت شما در آغوش گرفته و دستانش را به دور شما انداخته، در اين حالت وابستگي و نزديکي کاملاً بين دو نفر نمايان است، البته لازم به ذکر است اين وضعيت بيشتر مخصوص زوج هاي جوان و اوايل ازدواج است. اين نزديکي جسم و چسبيدن کامل جسم به يکديگر، سبب افزايش امنيت و کاهش استرس بين دو نفر مي شود.

به نرمي در آغوش گرفتن : اين حالت تقريباً شبيه وضعيت قبل است با اين تفاوت که تماس زن و شوهر تنها در ناحيه هاي دست، زانو و پاها به همديگر است که بيشتر در زوجهايي ديده مي شود که 5 تا 6 سال از ازدواجشان مي گذرد، در اين حالت نيز هنوز امنيت حس مي شود.

در آغوش خوابيدن مثل ماه عسل: در اين حالت همانطور که از اسمش پيداست صورت دو طرف رو به هم است و تمام بدن از گونه تا نوک پا کاملاً به همديگر چسبيده و حسّ نزديکي و وابستگي از نحوه ي خوابيدن آنها موج مي زند، به نوعي که هر دوطرف ناخودآگاه به اين حالت رو مي آورند. معمولاً بعد از نزديکي دو نفر اين طور مي خوابند، اگر بعد از گذشت سالها از ازدواج باز هم اين حالت ادامه يافت، نشان دهنده ي اين است که هر دونفر از ته دل وابسته يکديگر هستند و درجه عشقشان به همان اندازه ي اول ازدواج است.

خوابيدن شاهانه: اينکه نفر مقابل به پشت بخوابد در حالي که صورتش رو به سقف است به طوري که برتري خود را نشان دهد و زن به روي شانه هاي او تکيه دهد و در اين بين زن وابستگي و تواضع خود را نسبت به عشقش نشان مي دهد. اين طرز خوابيدن نشان دهنده ي تعّهد و اطمينان بين اين دو نفر است. در اين حالت ممکن است سر زن به روي سينه ي مرد باشد که بيشتر در مورد زنهاي جوان و مردهاي مسن ديده مي شود.

حالت بودايي: در اين حالت هر دو نفر پشت به هم خوابيده امّا هنوز از پشت نيز به همديگر چسبيدند! در اين حالت شايد در ديد اول، عدم تعلق و وابستگي دو نفر برداشت شود، امّا اين به معناي اين است که هنوز آنها تمايل زيادي براي سکس و تماس با هم دارند.

به هم چسبيدن پا: بيشتر بين زوجينيست که با يکديگر بحث و اختلاف داشتند، به نوعي مي خواهند بگويند که با هم مشکل دارند، امّا چسبيدن پا بازهم نشانه ي مثبتيست، بدان معني که همه چيز مثل قبل است با اين تفاوت که هر دو هنوز به ياد بحث و اختلاف هم هستند!

جدا از هم: در اين حالت زن و شوهر کاملاً از هم جدا خوابيده، بطوريکه يک نفر طرف راست تخت و ديگري پشت به ديگري و آن طرف مي خوابد. در اين حالت هيچ تماس بين دو نفر نيست، شايد در نگاه اوّل اين طرز خوابيدن منفي باشد، امّا در نگاهي ديگر مي توان چنين برداشت کرد که هر دوي آنها دوست دارند طرف مقابل راحت بخوابد و از فضاي انحصاري تخت خود استفاده کند. چرا که شايد يکي عادت دارد بالش را بغل کند و ديگري چمپاته بخوابد، يا اينکه طرف مقابل آنقدر باز و راحت مي خوابد که خود احتياج به يک تخت دو نفره دارد! بنابراين اين طور خوابيدن ازطرفي نوعي ملاحظه کاري و از طرف ديگر نوعي راحت کردن خود از ديگري و داشتن خوابي راحت است!مردمان


ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:02 توسط : حسین فرجی
رابطه علاقه زوجين با فرم خوابيدن آنها در کنار يکديگر
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 215 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53:

close
تبلیغات در اینترنت