بهداشت جسماني ...

ساخت وبلاگ
چکیده : حين درمان توجه به بهداشت ناتوانان جنسي نيز مهم است که از يک طرف بايد او را تقويت کرد از طرف ديگر ... با عنوان : بهداشت جسماني ... بخوانید :

حين درمان توجه به بهداشت ناتوانان جنسي نيز مهم است که از يک طرف بايد او را تقويت کرد از طرف ديگر تسکين داد،

از اين نقطه نظر غذا بايد سبک ولي مقوي باشد و بهتر است از گوشت هاي سرخ، ماهي، تخم مرغ، سبزي جات تازه بيشتر بخورند.

سوس و حبوبات و نان کمتر مصرف نمايند، وزن شخص بايد تحت کنترل قرار گيرد و اگر چاق مي باشد با رژيم خاصي به وزن طبيعي در آورد، و نبايد فراموش کرد که چاقي يکي از علل مهم ناتواني جنسي است .

استعمال الکل بايد منع شود، چائي و قهوه کمتر مصرف گردد، از همه مهمتر موضوع خواب است بيشتر ناتوانائي به علت کم خوابي مي باشد و بايد به هر نحو است شخص مدت لازم بخوابد و اگر لازم باشد حمام نيمه گرم، مالش و داروي خواب خفيف بکار برند.

ديگر حرکات بدني بطور ملايم مفيد است و مخصوصا توصيه مي شود از هواي آزاد و پاک استفاده شود که فوق العاده موثر مي باشد.

بهداشت رواني ...

بيشتر ناتواني ها علل رواني و دماغي دارد و بايد در اين قسمت معاينه کامل به عمل آيد تااقدام به درمان شود .

براي اين منظور لازم است قبلا با پزشک قابل اعتماد و يا با پزشک خانوادگي مشورت به عمل آيد و در اين موقع بايد بيمار بدون پرده پوشي از تمام گذشته ها و عادات و طرز زندگي خود پزشک را مطلع سازد تا بلکه با کمک همديگر علت اصلي رواني کشف شود و گاهي فقط کشف علت براي درمان کافي است و خودبخود اين حال مرتفع مي شود.

شخص بايد در محيط آرام و ساکت زندگي کند و معاشرت با اشخاص قابل اعتماد نيز اهميت دارد که بدين طريق رفع همه گونه نگراني و خيالات شده وضع عادي و طبيعي برقرار گردد.


ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:11 توسط : حسین فرجی
بهداشت جسماني ...
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 265 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53: