رابطه جنسي را تا چه حدي بايد انجام داد؟

ساخت وبلاگ
چکیده : بايد گفت که در افراد مختلف فرق مي کند. اگر لازم شود که مقياس و قاعده اي بيان کنيم بايد چنين بگو... با عنوان : رابطه جنسي را تا چه حدي بايد انجام داد؟ بخوانید :

بايد گفت که در افراد مختلف فرق مي کند. اگر لازم شود که مقياس و قاعده اي بيان کنيم بايد چنين بگوئيم: چه شما و چه زنتان فقط بايد وقتي عمل جنسي انجام دهيد که احساس کنيد به آن احتياج داريد و از آن لذت خواهيد برد.

مرد اگر رابطه جنسي را طوري تنظيم کند که هر وقت زن ارزو کند، او با ميل و علاقه بتواند انجام دهد خيلي بهتر خواهد بود.

والا اگر فقط درمواردي که خودش آرزو مي کند عمل انجام دهد و در مواردي که زن اظهار تمايل مي کند، خودداري کند و يا با بي ميلي عمل کند، فوائد روحي و جسمي رابطه جنسي از ميان مي رود.

البته گاهي پس از اينکه مدتي از هم دور بوده اند، اگر به فاصله هاي کوتاهي چند بار عمل جنسي انجام دهند براي هر دويشان لذت بخش است و مانعي ندارد.

خلاصه رابطه جنسي چيزي است که بايد زن و شوهر به تناسب تمايلاتشان آنرا تنظيم کنند.

بکوشيد که در هنر عشق متخصص شويد ولي در اثناي اين کوشش سرمايه مردي شان را نيز افزايش دهيد. روح نيز مانند جسم احتياج به ديسيپلين و غذاهاي فراوان دارد.

چه روح و چه جسم اگر فقط يک نوع غذا بخورد نمي تواند به قدر کافي رشد کند. هيچ زني فقط اظهار قدرت جنسي را براي مرد کافي نمي شمارد. گذشته از آن متمرکز کردن تمام نيرو و انرژي فقط در يک نقطه روح را بي حاصل مي سازد و وجود را دچار فساد مي کند.

فقط در فکر قدرت جنسي بودن و از ساير مسائل صرفنظر کردن، مثل اينست که يک چرخ تنها فقط روي يک خط مستقيم راه برود، و اغلب بيماريهاي روحي از اينجا سرچشمه مي گيرد.

غذاهاي روح، هر قدر که متنوع تر باشد منبع نيروي روحي مانبز پايانتر مي شود افق فکري مان بازتر مي گردد و شانس ناتوان شدنمان بيشتر و توانائي و جذبه همسري مان زيادتر مي گردد.

جسم نيز براي خود حقوقي دارد. بنا کردن روح به قيمت تضييع جسم امکان ندارد. گذشته از آن اگر روح کورکورانه تحريک شود جسم خسته مي گردد و حال آنکه نيروي انسان بسته به موازنه موجود بين روح و جسم است. ممکن است فردي از لحاظ فکر به درجات فوق العاده اي برسد ولي وقتي که جسم او ناتوان بود، چه فايده اي دارد؟

«ناپلئون» در يکي از حساسترين روزهاي زندگيش از درد مرضي بخود مي پيچيد و او آنروز گفت: «انسان براي اينکه ژنرال خوبي شود بايد سالم باشد». صحت و سلامت در عين حال يکي از شرائط اساسي زندگاني جنسي موفقيت آميز است. مردي که از لحاظ جسم و روح سالم باشد اشکالات جنسي را که گهگاه روبرو مي شود به آساني مي تواند رفع کند.

براي اينکه جسم و روح بتواند چه اشکالات جنسي و چه اشکالات روحي را به آساني شکست دهد بايد گذشته از کار و کوشش، بازي و تفريح نيز داشته باشد.

حتي اگر جسممان تاب تحمل داشته باشد، صرف تمام نيرومان براي کار و کوشش کار عاقلانه اي نيست. هيچ ماشيني تاب چنين معامله اي را نمي تواند داشته باشد و بدن ايشان نيز که ماشيني بسيار حساس و ظريفي است اگر با دقت و مواظبت بکار نرود، چگونه مي تواند بکار خود ادامه دهد، فقط با دقت و مواظبت در طرز کار آنست که مي توانيم انرژي مان را جمع کنيم و با راحتي، نشاط و شوق بکارمان ادامه دهيم و سرمايه ذخيره شده اي از نيروي جسمي و روحي داشته باشيم که در موارد فوق العاده بتوانيم به مصرف برسانيم.

پس از روح و جسم سالم، انتخاب همسر نيز در حفظ قدرت، اهميت فوق العاده اي دارد.

و بايد گفت که در ناتوان شدن نيز نقش مهمي دارد. اگر عشق يگانه سبب هر رابطه جنسي و يگانه عامل ادامه زندگي زناشوئي بود چنين حوادث ناتواني چندان زياد پيش نمي آمد و حال آنکه اغلب ازدواجهاي کنوني نتيجه يک سري عوامل اجتماعي و اقتصادي و خرج از محيط عشق مي باشد.

در اينجا بايد بگوئيم که امروزه هنر عشق عبارت از همان هنر راضي نگاهداشتن زن است. هر چند که امروز موفقيت در آن چندان کار آساني نيست.

خارج از رابطه جنسي نيز مسائل ديگري وجود دارد که اهمال در آنها بين زن و شوهر، سردي و بدبختي بوجود مي آورد يک شوهر بجاي اينکه مثل بچه چهارساله اي اخمهايش را درهم کند و بنشيند بهتر است براي رفع اشکالات و توليد توافق بين خود و زنش بکوشد. بايد به ساختمان مزاجي و روحي زنش اشنا باشد و درباره اختلاف ذوق و سليقه هائي که با هم دارند گذشت به خرج دهد.

اگر آنها اين حساب را بکنند که هر شخصي حق استفاده از آزادي را دارد و داشتن نقصها و نقاط ضعفي براي هر کس طبيعي است و همچنين اگر هر دو نسبت بهم احترام متقابل داشته باشند زندگاني شان پرحاصل تر مي شود و از نعمت هاي زندگاني زناشوئي بيشتر بهره مند مي شوند.


ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:11 توسط : حسین فرجی
رابطه جنسي را تا چه حدي بايد انجام داد؟
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 218 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53: