انحرافات جنسي و درمان آن

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها


  انحرافات جنسي و درمان آن

  میانگین امتیار کاربران:/0
  ضعیفعالی
  مسایل زناشویی
  "  انحرافات جنسي ...


  پرداختن به روابط عادي در مسائل جنسي و ايجاد مسايل و مشکلات حاد، نوعي انحراف و خلاف سازي در جريان طبيعت و نقص فلسفه آميزش و غرزه جنسي است.

  هدف غائي غريزه جنسي توليد مثل و باروري و توالد و ازدياد بقاي نسل است و هر عملي که خلاف اين غايت و هدف باشد خلاف نرم (Norm) و عادت طبيعت بوده و انحراف محسوب مي شود، اين عمل خروج از مدار طبيعت و دستکاري در غرايز انساني ايجاد بيماري و جرائم و ازار و ايذاء بر عليه اجتماع انساني مي کند و نظم انساني و بشري را در جامعه مختل مي کند و اين اختلال است که ما را وادار مي سازد آنها را انحرافات جنسي بناميم .


  درمان انحرافات جنسي :

  درمان کساني که انحراف جنسي دارند کار آساني نيست. وقت و دقت و مراقبت بسيار و رژيم سختي لازم دارد و از اين گذشته يک درمان کلي براي انحرافات جنسي نمي توان پيدا کرد زيرا انحرافات جنسي در هر شخص مسير مخصوص بخود داشته و آنرا بايد شناخت و طبق آن؛ علاج را آغاز کرد بطور کلي روانشناسان پزشک با تجزيه تحليل روحي و با روش (پسيکياتري» و يا «پسيکاناليز» مبتلايان انحراف جنسي را پس از چندين ماه يا سال، کم وبيش علاج مي کنند.

  در هر حال مبتلايان انحرافات جنسي بايد به پزشک روحي و اعصاب مراجعه کنند و مدتي زير نظر او حتي در بيمارستان خاصي بستري شوند تا حال طبيعي بدست آورند.


  ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:11 توسط : حسین فرجی
  انحرافات جنسي و درمان آن
  ]]>
  نویسنده : jgf بازدید : 137 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53:
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها