انحرافات جنسي و درمان آن

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


انحرافات جنسي و درمان آن

میانگین امتیار کاربران:/0
ضعیفعالی
مسایل زناشویی
"انحرافات جنسي ...


پرداختن به روابط عادي در مسائل جنسي و ايجاد مسايل و مشکلات حاد، نوعي انحراف و خلاف سازي در جريان طبيعت و نقص فلسفه آميزش و غرزه جنسي است.

هدف غائي غريزه جنسي توليد مثل و باروري و توالد و ازدياد بقاي نسل است و هر عملي که خلاف اين غايت و هدف باشد خلاف نرم (Norm) و عادت طبيعت بوده و انحراف محسوب مي شود، اين عمل خروج از مدار طبيعت و دستکاري در غرايز انساني ايجاد بيماري و جرائم و ازار و ايذاء بر عليه اجتماع انساني مي کند و نظم انساني و بشري را در جامعه مختل مي کند و اين اختلال است که ما را وادار مي سازد آنها را انحرافات جنسي بناميم .


درمان انحرافات جنسي :

درمان کساني که انحراف جنسي دارند کار آساني نيست. وقت و دقت و مراقبت بسيار و رژيم سختي لازم دارد و از اين گذشته يک درمان کلي براي انحرافات جنسي نمي توان پيدا کرد زيرا انحرافات جنسي در هر شخص مسير مخصوص بخود داشته و آنرا بايد شناخت و طبق آن؛ علاج را آغاز کرد بطور کلي روانشناسان پزشک با تجزيه تحليل روحي و با روش (پسيکياتري» و يا «پسيکاناليز» مبتلايان انحراف جنسي را پس از چندين ماه يا سال، کم وبيش علاج مي کنند.

در هر حال مبتلايان انحرافات جنسي بايد به پزشک روحي و اعصاب مراجعه کنند و مدتي زير نظر او حتي در بيمارستان خاصي بستري شوند تا حال طبيعي بدست آورند.


ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:11 توسط : حسین فرجی
انحرافات جنسي و درمان آن
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 142 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53:

close
تبلیغات در اینترنت