زيان افراط در جماع و علائم شهوت کاذب | بلاگ

زيان افراط در جماع و علائم شهوت کاذب

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


بطور کلي، شهوت مردان بر عکس شهوت زنان ميعاد خاص ندارد و حالت مزاج و استعداد خود مردان نيز از اين حيث با هم متفاوتست.

بعضي از مردان از جواني تا پيري مي توانند بدون خستگي روزي يکبار جماع کنند، بعضي ديگر هر دو تا سه روز مي توانند و شايد همين دسته مردان بتوانند روزي تا سه بار از عهده جماع برآيند بشرطي که هر روز اين دفعات متوالي انجام نشود.

انجام دفعات زياد اين عمل محال است که دوام يابد و در صحت و سلامت انسان اثر بد نداشته باشد و هر قدر مرد حس کند که از جماع زياد خسته و کوفته نمي شود، سرانجام روزي خواهد رسيد که عواقب افراط در جماع را به شکل ضعف عصبي و ناتواني بنيه عمومي يا عنن و فقدان نيروي باء در خويشتن به عين خواهد ديد.

وصال کامل، ضامن توفيق در زناشوئي است.

درباره علل اختلاف زن و شوهر و عدم توافق زن و مرد در روابط جنسي، نکات بسياري را دخيل دانسته اند ولي علت و سبب عمده، خاموشي آتش عشق و فرو نشستن شعله ميل و کشش است که در آغاز آشنائي، بسيار شديد بوده و پس از آن بتدريج از هيجان مي افتد.

عاشق و معشوق دو نامزد، زن و شوهري که تازه زندگي زناشوئي را آغاز کرده اند، هر لحظه غرق سرمستي ميل و جاذبه يکديگرند ولي همينکه مدتي گذشت، چه مي شود که ميل و کشش شديد، بسستي و بي ميلي مبدل مي گردد.

آن عشق نخستين کجا مي رود و در زن و مردي که آنقدر همديگر را مي خواستند، چه تغييراتي رخ مي دهد که منجر به بي ميلي آندو نسبت به يکديگر مي شود؟

هدف عشق، وصال، به معني کامل و عالي آنست. اگر عاشق در وصال معشوق شکست بخورد، ازاو متنفر مي شود بخصوص اگر اين عدم توفيق در وصال، مکرر شود و ادامه يابد، به نفرت شديدي مبدل مي گردد اما اگر لذت وصال، کاملتر و شامل تر باشد، محبت و علاقه را بيشتر مي کند.

تا حدودي اختلافات کوچک و بزرگ، ميانشان به صلح و صفا مي گذرد و هميشه نسبت به همديگر گذشت و اغماض خواهند داشت اما اگر زن و مرد نتوانند همديگر را از نظر احتياجات جنسي قانع کنند بر سر کمترين امور زندگي با هم اختلاف پيدا خواهند کرد و هيچيک از ديگري چنانکه بايد و شايد راضي و راحت نمي شود.

شايد تعجب کنيد اگر بدانيد که درصد زيادي از زنان و شوهران، از وصال يکديگر چنانچه بايد و شايد، لذت نمي برند و مقاربت و جماعشان غالبا ناقص و ناتمام است از اينرو آتش عشق و علاقه آنان نسبت به يکديگر بتدريج فرو مي نشيند ولي ظاهرا قيافه ساختگي خود را حفظ مي کنند.

بنابراين، بسياري از زنان و شوهران هستند که محروميت جنسي خود را پنهان داشته و با سستي عشق و علاقه خود نسبت به همسر خويش، در واقع يک نوع جدال باطني مي کنند و در انظار ديگران، خود را کامياب و خرسند نشان مي دهند در صورتي که، روحي ناراضي دارند و همه اينها ناشي از محروميت از يک جماع و مقاربت لذت بخش است.

يک زندگي خوش و با سعادت زناشوئي که عشق حقيقي در آن حکمفرما باشد و يک پيوند کامل و محکم زن و مرد که عاطفه و محبت در آن نفوذ داشته باشد، هنر و فن خاصي دارد


ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:09 توسط : حسین فرجی
زيان افراط در جماع و علائم شهوت کاذب
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 134 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53: