رفتار صحيح در رابطه جنسي چيست؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


زوج هاي جوان پس از ازدواج در مورد برداشت و تعبير گذشته خود در مورد امور جنسي دست به تغييرات و اصلاحات متعدد مي زنند، به نحوي که اصول احساسات خود را براساس اطلاعات جديد در روابط جنسي اصلاح مي کنند.

رفتار صحيح در مورد امور جنسي رفتاي است که قادر باشيد به شکلي طبيعي از آن استفاده کنيد اين رفتارها جز تجربيات انساني است که در وجودتان ريشه گرفته است.

نحوه برقراري عمل آميزش به هر فرم و شکلي که انجام شود تا زماني که موجب نارضايتي و ناراحتي يکي از زوجين نشود طبيعي و قابل قبول است. در واقع هرگونه تحريکات جسمي که آميزش طبيعي به دنبال داشته باشد از لحاظ اخلاقي مورد قبول است.


رابطه جنسي ناقص

هر وقت احساس کرديد که شرايط لازم براي يک رابطه جنسي آرام بخش فراهم نيست هرگز مبادرت به عشق ورزي نکنيد.

عشق بازي بايد در زماني صورت بگيرد که خاتمه آن با نزديکي کامل همراه باشد و طرفين به اوج لذت جنسي برسند. حتي زمان کوتاهي براي استراحت داشته باشند در نزديکي کامل، انزال صورت مي گيرد، بنابراين از تجمع و انباشته شدن خون درعضاء تناسلي مرد که منجر به تحريک جنسي او شده جلوگيري مي شود.

تخليه ناقص مايع مني، خطراتي براي مرد در بردارد که اولين خطر، ايجاد اختلال در پروستات مرد است.

همچنين غلبه خون و تراکم آن در مجري ادرار و ورم بيضه ها از ديگر عوارض آن است .

خطر دوم، تحريک پذيري روحي رواني طرفين است که در اثر تماس جسماني بوجود آمده، مي توان روي مراکز سلسله اعصاب هر دو نفر اثر بگذرد و اگر اين عمل دائما تکرار شود آثار بدتري در برخواهد داشت که يکي از آنها ناتواني جنسي است.

خطر سوم، که آثار آن از دو خطر قبلي کمتر نيست کم طاقت شدن هر دو طرف، زود از جا در رفتن و بالاخره عصبي شدن آنهاست بطوري که اگر کوچکترين غفلتي صورت بگيرد مشکلات زيادي را بدنبال خواهد داشت.


ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:09 توسط : حسین فرجی
رفتار صحيح در رابطه جنسي چيست؟
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 136 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53:

close
تبلیغات در اینترنت