چه نکاتي را براي شروع برقراري رابطه جنسي بايد رعايت کرد؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


رعايت نکات زير کمک زيادي به زوجين براي شروع و برقراري رابطه جنسي مي دهد:

1- زمان هماغوشي

بهترين موقع، ساعت هاي آخر شب است. زيرا در اين ساعات، ديگر تلفني زنگ نخواهند زد، اگر بچه داشته باشيد حتما خوابيده است و ساير شرايط نيز معمولا فراهم است.

در موارد استثنايي، مخصوصا براي همسران جوان که اشتهاي زيادتري دارند، در ساعات ديگري هم مي تواند به عمل آيد.

2- مکان هم آغوشي

در اتاق در بسته يا محيطي که مطمئن هستيد به بيرون اشراف ندارد و از ديدها محفوظ است.

3- شرايط جسماني طرفين

الف- دو تا سه ساعت پس از صرف غذا مخصوصا مردها نبايد با معده پر، هماغوشي کنند که به جسم خود صدمه زيادي وارد مي سازند. زيرا بعد از غذا بيشترين انرژي و گردش خون انسان به طرف معده سرازير مي شود.

ب- زن بايد در شرايط جسماني کاملا مطلوبي باشد و از هيچ ناحيه اي در بدنش احساس ناراحتي نکند.

4- شرايط روحي طرفين

الف- مرد از مساله اي رنج نبرد، نگراني بزرگي نداشته باشد، منتظر خبر ناگواري نباشد، بيش از حد خسته و کوفته نباشد، دچار اضطراب نباشد، خلاصه چون در هر صورت اکثرا مردان پيش قدم در امور جنسي هستند، قطعا هنگامي اقدام به هماغوشي مي کنند که از نظر روحي، آمادگي دارند. ولي مسلما بايد اين را هم بدانند که آيا زن نيز چنين آمادگي را دارد يا خير؟

ب- زني که نگران باردار شدن است، زني که عميقا از شوهرش رنجيده،زني که از مشکل يا نگراني مهمي رنج مي برد، معمولا قادر نيست که يک رابطه جنسي خوب را داشته باشد.

اکثر مردان فکر مي کنند که يک هماغوشي گرم قادر است همه رنجش هاي يک زن را رفع کند در حالي که چه بسا وضع را از آنچه که هست بدتر کند. زيرا زن اين گونه فکر مي کند که مردش وقتي نياز جنسي دارد به سراغش مي آيد و اگر اين موضوع حقيقت داشته باشد او حق دارد که آن را توهين به خود تلقي کند و از مردش بيشتر برنجد. بنابراين وظيفه مرد اين است که ابتدا با او آشتي کند و دلخوري هايش را رفع نموده و او را شاداب و خوشحال سازد تا زن آمادگي لازم را پيدا کند.

5- آماده سازي زن

الف- چون مرد شروع کننده است، بنابراين حتما در خودش آمادگي لازم را ديده است. اصولا مرد حتي با ديدن محرک هاي بيروني و يا ظاهري و مخصوصا روحي و رواني تحريک مي شود و نيازي نيست که زن او را آماده کند، مگر مرداني که دچار ناتواني جنسي هستند و نياز به کمک دارند.

ب- زنان مثل مردان به راحتي و سادگي آماده براي امور جنسي نمي شوند بنابراين به دو طريق مي توان آنان را آماده کرد:

روش اول- آماده ساختن زن از نظر جسماني

زنان بدون ملامسه، نوازش، در آغوش گرفتن، بوسيدن و مخصوصا دست کشيدن به نقاط حساس بدنشان آمادگي جسماني براي هماغوشي را پيدا نمي کنند. بنابراين وظيفه مرد است که با صبوري و بکارگيري تکنيک هايي که خود مي داند، زن را براي يک کامجويي طبيعي آماده نمايد.

بايد انگيزه تماس جنسي و تمايل زن بيدار و سپس فراهم شود بطوري که بر سر شوق آمده و صورتش برافروخته شود حرارت و صداي نفس او به گوش رسيده و ضربان قلبش تندتر شود.

روش دوم- آمادگي زن از نظر روحي

يک مرد آگاه به امور جنسي که همه لطايف و ظرايف همسري را مي داند، ضمن آماده سازي جسماني زن، او را به آمادگي روحي و عاطفي هم مي رساند. مرد مي تواند با بيان جملات جذابي که به زمزمه عاشقانه مشهور است، يا با گفتن حرفهاي محبت آميز و مهربرانگيز، مخصوصا با تکرار جمله «دوستت دارم» و ابراز صميميت قلبي، همسر خود را به يک آمادگي آرماني برساند.

عشق بازي، «جسم» يک زن را آماده امور جنسي مي کند و عشق ورزي «روح» او را آماده مي سازد. مرداني که از فنون اين دو مقوله اطلاع کافي دارند، مردان سرفرازي هستند که از بستر عشق سر بلند بيرون مي آيند.

بيشتر زنان تصور مي کنند که مردان فقط آنها را براي کامجويي و کسب لذت مي خواهند. از نظر آنان مردها قبل از هماغوشي خوش زبان و مهربان مي شوند و خوب مي دانند که چگونه زمزمه هاي عاشقانه سر دهند. اما پس از کاميابي، دچار نوعي رخوت، سستي و کم حرفي گرديده و گاهي سکوت را بر مي گزينند يا مي خوابند!

در حالي که زنان انتظار دارند که مردان، پس از هماغوشي، همچنان به آنها عشق بورزند و حرف هاي عاشقانه بزنند و از آنها تشکر کنند که جسم خود را در اختيارشان قرار داده اند .

مرد خوب همواره فرصت چنين همدلي را براي همسرش فراهم مي سازد. در اين صورت است که زن با خاطره خوبي که در ذهنش ثبت مي شود، پيوسته از هماغوشي استقبال مي کند.


ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:08 توسط : حسین فرجی
چه نکاتي را براي شروع برقراري رابطه جنسي بايد رعايت کرد؟
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 194 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53:

close
تبلیغات در اینترنت