نقص و اشکال در انزال چيست؟ و چه تفاوتي با انزال زودرس دارد؟ و ... | بلاگ

نقص و اشکال در انزال چيست؟ و چه تفاوتي با انزال زودرس دارد؟ و ...

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


درمان انزال زودرس چگونه است؟


اگر هر دو طرف واقعا در طلب بهبودي باشند و بتوان امکان حل مساله را بدون هيچ گونه محدوديت و جلوگيري فراهم کرد، درمان موفقيت آميز است. بايد به فرد مذکر اجازه داد که اطمينان رسيدن به تحريک جنسي طولاني را داشته باشد و به طرف مونث هم بايد ياد داد که خيلي زود و به آساني تحت تاثير قرار گيرد.


نقص و اشکال در انزال چيست؟ و چه تفاوتي با انزال زودرس دارد؟

روش فشار دادن به طريق ماسترز و جانسون

اگر طرف مونث، آلت را به مدت چند ثانيه فشار دهد از ارکسيون (نعوظ) آن کمي کاسته مي شود و موقتا تحريک براي انزال از بين مي رود. اين کار را مي توان چندين بار انجام داد که موجب امتداد يافتن و طولاني شدن فاز هيجاني شده، طرف مذکر را به انزال طبيعي يا ديررس عادت مي دهد.

احتمالا بيشترين حسن اين تکنيک عبارت از ايجاد ارتباط و آگاهي کامل بين زن و شوهر مي باشد.

درمان دارويي

مقدار 1/0 ميلي گرم رزرپين (سرپازيل) در شب تجويز مي گردد. گفته مي شود که اين دارو رفلکس انزال را به تاخير مي اندازد و داروهاي آرامبخش مانند دو ميلي گرم ديازپام (واليوم) از طريق کاهش سطح پاسخ هيجاني و جنسي عمل مي کند.

اگر سيستم عصبي سالم باشد، داروها در درمان اين حالت ضروري نيستند.

- نقص و اشکال در انزال چيست؟ و چه تفاوتي با انزال زودرس دارد؟

اين حالت به معني ناتواني در انزال است؛ البته چنانچه هيچ کاهشي در تمايل جنسي وجود نداشته باشد و ارکسيون و دخول طبيعي باشد.

براي ايجاد رفلکس انزال راه هاي سالم در سيستم اتونوميک (خودکار) و سوماتيک ضروري است. اعصاب سوماتيک، حس تحريکي مربوط به مقاربت را دريافت مي دارند و ايمپالس ها را به اعصاب سمپاتيک انتقال مي دهند که اين اعصاب سبب ريزش مايع مني از مجاري مني بر، وزيکول سمينال و پروستات به مجراي دفع ادرار مي شوند و با ايجاد انقباض در اسفنکترهاي ادراري داخلي از برگشت اين ماع به داخل مثانه جلوگيري مي کنند.

سمپاتکتومي (قطع عصب سمپاتيک) از ناحيه مهره شماره دوازده، سينه اي (T12) تالومبار شماره (13) موجب تخريب عمل انزال مي شود. بدون اين که تاثيري بر قابليت ايجاد ارکسيون يا حس و درک ارگاسم داشته باش دو پديده اي ايجاد مي شود که به نام «خشکي جنس» ناميده مي شود.


ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1389 - 5:07 توسط : حسین فرجی
نقص و اشکال در انزال چيست؟ و چه تفاوتي با انزال زودرس دارد؟ و ...
]]> ...
نویسنده : jgf بازدید : 152 تاريخ : 22 آذر 2012 ساعت: 11:53: