گزارش مراسم آغاز سال تحصیلی 92-91 | بلاگ

گزارش مراسم آغاز سال تحصیلی 92-91

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 
       بوي مهر، بوي مهرباني، بوي لبخند، بوي درس و مدرسه و شوق كودكانه در پياده روها، بوي نمره هاي بيست، بوي دفتر حساب و مشق هاي ناتمام، بوي دوستي و محبت...
       پاييز با خود شور مي آورد و قاصدكها خبر بازگشايي مدارس مي دهند، درختان آماده مي شوند تا با شوق، برگهاي رنگارنگشان را چون كاغذهاي رنگي بر سر كودكاني كه مشتاقانه به مدرسه مي روند بريزند و سارها بر شاخه هاي انبوه درختان صف كشيده اند، تا آوازهاي گرمشان را بدرقه كنند. نسيم، نفس هاي معطرش را هر صبح بر گونه هاي سرخابي كودكانه شان مي دمد تا خواب را در سايه هاي كوتاه ديوار جا بگذارند و مشتاقانه تا حياط منتظر مدرسه بدوند.
     ديوارهاي آجرنماي مدرسه را سراسر شور و شوق پر كرده است. كلاسها با آغوش باز در آستانه درها ايستاده اند تا ميهمانان خود را در آغوش بكشند. واژه ها بر تخته هاي سياه جان مي گيرند و پروانه مي شوند تا در نفس هاي هيجان زده كودكان پرواز كنند و فضاي لرزان كلاس را گرم نمايند. چه شور و حالي دارد اين روزهاي آغاز مدرسه، روزهايي سراسر دلهره، شوق و اضطراب، روزهاي مهر و مدرسه، روزهايي كه خيابانها سرخوش هيجان لبريز صداهاي كودكانه جاري در پياده روهايند. روزهايي كه عشق هر سحر، عاشقانه از پشت پنجره كلاس ها سرك مي كشد تا با بالاآمدن آفتاب، تنشان را در نفس هاي معطر كودكان شست وشو دهند. روزهايي كه آفتاب به شوق مدرسه رفتن هر صبح زودتر از آواز خروس ها بيدار مي شود. روزهايي كه ماه، بالاي سر دفترهاي مشق به خواب مي رود.
   بمناسبت آغاز سال تحصیلی مراسم مختلفی در آموزشگاه با حضور کلیه همکاران و دانش آموزان برگزار گردید که به شرح ذیل می باشد :
    - تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید
    - اجرای سرود ملی
    - به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی و ادای احترام
    - ایراد سخنانی در رابطه با کلیه امور مربوط به مدرسه توسط مدیر ، معاون و سرپرست آموزشی و...
    -
...
نویسنده : jgf بازدید : 663 تاريخ : يکشنبه 2 مهر 1391 ساعت: 11:10